bezpłatne spotkanie online

Jak czuć się dobrze w ciele i korzystać z jego mocy?

 Podzielę się z Tobą 3 prostymi sposobami, które sprawią, że poczujesz się w ciele jak w domu. Wypróbujemy jeden z nich na żywo!

Zapisy na kolejną edycję programu Ucieleśnienie ruszają w czerwcu 2024. Jeśli zapiszesz się na listę zainnteresowanych zaproszę Cię na webinar w czerwcu. 

.

Chcesz czuć się dobrze w swoim ciele? Czerpać oparcie i siłę z ciała?

Masz dość zostawiania siebie: dla innych, dla pracy, dla tego, co zawsze ważniejsze od Ciebie?

Spędzasz dużo czasu “w głowie” - na myśleniu i martwieniu się? Tęsknisz za beztroską, luzem i zabawą?

Chcesz poznać proste sposoby wracania do ciała, i dbania o swój dobrostan?

Wyobraź sobie, że wiesz jak dogadać się ze swoim ciałem. Że znasz sposoby, które pomagają Ci się rozluźnić i czerpać radość z codziennego życia. Że nie naciskasz na siebie, a się wspierasz.

Wyobraź sobie, że ciało jest Twoim domem!

Cześć, jestem Natalia!

Pracuję z odważnymi kobietami, które chcą wrócić do swojego ciała, być z nim w dobrej relacji, choć nie zawsze jest to dla nich łatwe. Jestem antropolożką kultury i dzięki temu rozumiem, jak świat w którym żyjemy oddziela nas od ciała: uczymy się je oceniać, dążyć do niespełnialnych ideałów, utożsamiamy się z mózgiem, a ciało ma być naszym sprawnym narzędziem.

 

Kiedy jednak zdecydujemy się wrócić do swojego ciała, zaprzyjaźnić się z nim, zyskujemy…dom. Zmienia się nasza relacja ze sobą – zamiast wymagać i oceniać (i często wyciskać z energii jak cytrynę) zaczynamy dbać o siebie, wspierać się, stajemy po swojej stronie. Nasza codzienność staje się przyjemna, a my odkrywamy kim jesteśmy – co lubimy, czego chcemy. I jak możemy po to sięgnąć!

 

ciało

Zapraszam Cię na spotkanie, podczas którego podzielę się moją historią powrotu do ciała i tym, jak ciało mnie obdarowało. Jak dzięki temu zmieniła się moja codzienność.

Opowiem, jak nauczyłam się rozmawiać z ciałem jego językiem i co powiedziało mi gardło a czego nauczyłam się od serca. Będzie zabawnie i, mam nadzieję, głęboko!

Podzielę się z Tobą 3 prostymi sposobami, które sprawią, że poczujesz się w ciele jak w domu. Wypróbujemy jeden z nich na żywo! Gotowa? Kliknij Zapisuję się i zadbaj o siebie!

OPINIE

Nie tylko ja uważam, że warto 🙂

“To było niesamowite!”

“Dzięki delikatnej,leciutkiej muzyce i Twojemu czułemu prowadzeniu  poczułam serce. Zobaczyłam jaką ma nadzwyczajną ochronę, no i jakie piękne i wypełnione światłem jest jego wnętrze.

Grażka o warsztacie Joni i Serce

“Fantastyczna wiedza i atmosfera.”

“Ogromnie Ci dziękuję za spotkanie. I podzielenie się sobą, swoją wiedzą i doświadczeniem. Jestem pod wrazeniem jak lekkość głęboko wnika…łatwość i radość, z którą pracujesz spowodowała ze doszłam dalej.”

Agnieszka o efektach pracy z Natalią

 

“Jestem zachwycona bo poznaję siebie!”

“Poczułam, jak wiele straciłam będąc tyle lat daleko od ciała. Traktowałam je jak żołnierza na polu zawodowej bitwy. A teraz odkrywam jaką delikatną, zmysłową kobietą naprawdę jestem!”

Anna o pracy z ciałem