Kręgi Snów

rekomendowane przez Szkołę Śnienia

 Dzięki spotkaniom kręgu snów zaczniesz czuć i rozumieć sny. Poczujesz, jak sny nas łączą. Znajdziesz swoje plemię. Doświadczysz magii śnienia.

Natalia Miłuńska

Znajdź swój krąg snów

Poniżej znajdziesz listę prowazących Kręgi Snów, które mają rekomendacje Szkoły Śnienia.

Wszystkie rekomendowane prowadzące ukończyły w Szkole Śnienia kurs prowadzenia kręgów snów i wiedzą, co robią! Na ich zajęciach poczujesz się bezpieczna i zaopiekowana, a magia śnienia popłynie po kręgu!

Krąg Snów to ceremonia wyśniona przez Connie Kaplan, nauczycielkę śniących. Do Polski przywiozła ją, praktykuje i uczy jej Natalia Miłuńska w Szkole Śnienia.

Krąg Snów jest ceremonią, w której opowiadamy sny. Każdy sen traktujemy jak dar, który wkładamy do kręgu. Szukamy powiązań i połączeń między snami, zauważamy synchroniczności, dzielimy się informacjami. Uczymy się mówić o snach pozytywnie, nie interpretować i nie pouczać. Dzięki temu zaczyna dziać się magia kręgu snów, zaczynamy czuć żywą materię snów, otwierają się przed nami wymiary, w które nie wejdzie kontrolujący umysł.

Lista rekomendowanych osób prowadzących Kręgi Snów

To osoby z uprawnieniami ze Szkoły Śnienia.

Olga Sza

Opole

Prowadzę kręgi snów w Opolu i czasem dam się zaprosić gdzieś wyjazdowo. Często śni mi się woda i zgromadzenia ludzi. W kręgach snów najbardziej lubię moment odkrywania połączenia i synchroniczności między snem a jawą.

Kontakt: mamowo@gmail.com

Magdalena Pabian-Owczarek

Cork / Irlandia

Prowadzę Krąg Snów w Irlandzkim mieście Cork.
Jestem wielką entuzjastką uważności, bycia “tu i teraz”, w kontakcie z ciałem i zmysłami, zarówno na jawie jak i we śnie. 
Gdy nie śnię lub nie rozmawiam o snach, trzymam Krąg Kobiet, współ-trzymam Krąg Ludzi, uczę medytacji, prowadzę warsztaty związane z tymi tematami lub układam słowa albo kwiaty. 

kontakt: magdapaow@gmail.com

Klara Kostrzewa

Warszawa

Prowadzę kręgi snów w Warszawie. Tej sztuki uczyłam się od Natalii Miłuńskiej podczas 12-tygodniowych kursów „Szkoła Śnienia” i „Jak prowadzić kręgi snów”. Skończyłam też psychologię i filozofię. Na co dzień pracuję z dziećmi w nurcie bliskościowym. Ogromną rolę ma dla mnie natura – zarówno ludzka jako wrażliwość człowieka (zwłaszcza małego), jak też natura rozumiana jako przyroda. Darzę ogromnym szacunkiem Matkę Ziemię. Osoby podobnie czujące serdecznie zapraszam do kręgu.

Kontakt: kostrzewa.klara@gmail.com

Klaudyna Bronowska

Poznań

Już od roku uczę się o snach oraz o prowadzeniu Kręgu Snów u Natalii w Szkole Śnienia. Z wykształcenia jestem archeolożką, z pasji etnolożką, a z powołania – tworzę. Rysuję, maluję ciała henną i tatuuję. Śnię głęboko, słucham tego, co sny do mnie mówią i patrzę, dokąd mnie prowadzą.  Jestem zafascynowana Kręgami, ich wspólnotowym rdzeniem oraz magią tkania opowieści. Poza kręgami snów, trzymam kobiecy krąg “Ścieżki Bogini” w Poznaniu. Kocham lasy.

kontakt: klaudyna.bronowska@gmail.com

Małgorzata Kujawa

Pobiedziska k/Poznania

Prowadzę Kręgi Snów w Pobiedziskach pod Poznaniem. Śnię uzdrawiające spotkania ze zwierzętami mocy, ceremonie, wodę. Sny prowadzą mnie w osobistym procesie transformacji i uzdrawiania. Fascynuje mnie cykliczność śnienia w korelacji do cykli natury – pór roku, faz księżyca, a najbardziej cyklu miesiączkowego. Od dzieciństwa inspiruje mnie duchowość rdzennych narodów Ameryki Północnej oraz ta część ich kultury oparta na idei życia w harmonii z naturą i szacunku do Matki Ziemi.

Zapraszam do mojego Kręgu, w którym bezpiecznie zanurzysz się głęboko…

Małgorzata Michaluk

online / Łódź

Śnię połączenie, dzikość, ocean i las. Spotykam w snach zwierzęcych nauczycieli. Zdarzają mi się sny uzdrawiające i takie, które przynoszą zmianę. Z wykształcenia jestem terapeutką pedagogiczną, z zamiłowania podróżniczką, badaczką tropów starej pamięci. Prowadzę kręgi i warsztaty, wspieram kobiety i mężczyzn w zmianie i w zdrowym doświadczaniu swojej wrażliwości.

Zapraszam na kręgi snów w Łodzi i online. Z radością dam się też zaprosić, by poprowadzić krąg w innym miejscu. 

Obszar kręgów snów: online

kontakt: mkmichaluk@gmail.com

Lena Wierzchoń

online / Kowary (woj. dolnośląskie)

Mieszkam w górach i zajmuję się tutaj różnymi rodzajami odpoczynku. Jedną z moich ulubionych i najbardziej magicznych form wytchnienia jest spanie i śnienie. Sny są dla mnie niezwykle ważną i fascynującą przestrzenią w życiu. Często doświadczam snów na jawie, a w nocy śnię odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Wskazówki i przekazy ze snów oraz wizji traktuję jako cenne dary, które pomagają mi transformować życie. Mam wyjątkowy dar do śnienia tasiemców – moje sny są czasem jak filmy, pełne kolorów i szczegółów. Prowadzę Kręgi Snów w Kotlinie Jeleniogórskiej oraz online. Zapraszam do wspólnego śnienia.

kontakt: twoje.wytchnienie@gmail.com

Magdalena Hrynkiewicz

Wrocław

Sny fascynują mnie od wielu lat. Chcąc zanurkować głębiej w temat snów, ukończyłam Szkołę Śnienia oraz kursy doszkalające pod czułym okiem Natalii Miłuńskiej.
W związku z tym, że to temat niewyczerpany nadal poszerzam swoje zrozumienie i kompetencje w tym zakresie. Dla mnie podjęcie decyzji o zanurzeniu się, daniu uwagi snom, to decyzja o pełniejszym i bardziej świadomym życiu. Fascynuje mnie bogactwo sennych przekazów oraz to jak przenikają się te dwie rzeczywistości – jawa oraz śnienie. Fascynuje mnie moc uzdrawiania oraz możliwość kreacji. Przestrzeń Kręgu Snów jest jedyna w swoim rodzaju – bliska, życzliwa, uzdrawiająca, transformująca. Dzięki Kręgowi możemy odczarować i zrozumieć trudne sny, a także dostrzec dary, jakie płyną do nas z sennych wymiarów.
Serdecznie zapraszam do sprezentowania sobie tego doświadczenia. Organizowane przeze mnie otwarte kręgi odbywają się średnio raz w miesiącu we Wrocławiu, a niebawem ruszy także pogłębiający doświadczenie krąg w zamkniętej kameralnej grupie! (planowo od listopada 2021)

Ewelina Maria Gawenda

Białystok

Ukończyłam kurs “Jak prowadzić Krąg Snów” u Natalii Miłuńskiej w Szkole Śnienia. Jestem Śniącą od kiedy tylko pamiętam, a także psycholożką i psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologii Analitycznej. W Białymstoku prowadzę Gabinet Psychoterapii i Pracy ze Snami „Siedem Źródeł”.
 
Świat snów fascynuje mnie i prowadzi. W swoich snach spotykam przewodników, tych zwierzęcych jak i ludzkich, doświadczam uzdrowienia, otrzymuję jasne przekazy. Śnię również sny codzienne i psychologiczne. Uwielbiam rozwijać i pogłębiać śny w wyobraźni, gdzie w stanie głębokiego relaksu doprowadzam do końca pourywane wątki, poszukuję odpowiedzi na zadane pytania, eksploruję…
 
Zapraszam Cię i Twoje sny do wspólnej podróży w Kręgu Snów w Białymstoku. 

kontakt: siedem.zrodel@gmail.com

Marta Tyszko

Żory

Sny od najmłodszych lat fascynują mnie i niosą przez życie. W prowadzeniu kręgów snów wspierają mnie sny o mocy kobiecego złota, wewnętrznym ogniu i torciku prawdy. W kręgu snów stwarzam przestrzeń, w której doświadczysz snów w żywy sposób i rozbudzisz świadomość dotyczącą znaczenia śnienia dla ciebie.
Lokalizacja: Żory, Rybnicka 82

Ania Bolewska

Warszawa

Od jesieni 2020 roku uczę się sztuki śnienia od Natalii Miłuńskiej. Prowadzę kręgi snów w Warszawie. To spotkania zarówno pojedyncze, jak i cykle 6 kręgów odbywających się co 2 tygodnie. 

Sny to dla mnie bardzo ważna sfera połączeń i przekazów, które wspierają mnie w życiu. To tajemnica, której nie chcę i nie umiem wyjaśnić, a równocześnie mam okazję ją poczuć na głębokim poziomie. Doświadczyć jej, gdy racjonalny umysł śpi.

Ciekawi mnie integrowanie snów w ciele, przyzywanie i transformowanie ich na jawie np. w trakcie medytacji. Często ponownie spotykam się z postaciami i emocjami ze snów, aby odnajdywać z nimi połączenia w tkance rzeczywistości. Fascynuje mnie symbolika śnienia, jego nieoczywiste poczucie humoru, język i logika.  Ruch, który zataczają sny. Mądrość, którą wnoszą. Za każdym razem budzą moją dziecięcą ciekawość.

Pragnę rozwijać swoje umiejętności jako prowadząca kręgi snów. W trakcie spotkań  wspieram osoby w śnieniu i zachęcam je do rozwijania swoich wizji. Marzę o tym, aby organizować warsztaty w których będę łączyć pracę ze snami z aktorstwem i aktywizmem ponieważ te przestrzenie są dla mnie równie ważne. 

Zapraszam na mój profil na Facebooku, gdzie udostępniam wydarzenia, które organizuję. Strona pojawi się niebawem.

kontakt: annamariabolewska@gmail.com

Ewa K. Strzelecka

online / Amsterdam

Snami interesuję się od dawna. Kręgi Snów zaczęłam prowadzić na początku 2020, opierając się na różnych metodach pracy ze snami, głównie w tradycji terapii psychoanalitycznej i nauk szamańskich z kultury Tiwanakota. W 2021 roku ukończyłam Szkołę Śnienia i kurs prowadzenia kręgu snów metodą Connie Kaplan pod przewodnictwem Natalii Miłuńskiej. Z wykształcenia jestem kulturoznawcą, doktorem nauk społecznych Uniwersytetu w Grenadzie (Hiszpania). Obecnie wykładam i prowadzę badania naukowe na Wydziale Antropologii Społeczno-Kulturowej na Uniwersytecie Vrije w Amsterdamie (Niderlandy).

 

kontakt: taoee.tribe@gmail.com

Lena Zielska

Warszawa / online

Od dzieciństwa zapisuję sny w dziennikach, a śnienie stanowi dla mnie bardzo ważny drogowskaz w rozwoju. W snach często towarzyszą mi moje babcie i przyjaciele, kamienie szlachetne oraz woda. Eksploruję w nich i prześniewam siebie i swoje wzory relacyjne. Ukończyłam Szkołę Śnienia oraz kurs „Jak prowadzić Krąg Snów” Natalii Miłuńskiej. Ze snami pracuję również w procesach indywidualnych jako psychoterapeutka Gestalt i psycholożka. Współ-trzymam także Krąg Kobiet i prowadzę warsztaty.

Kręgi prowadzę w każdy drugi czwartek miesiąca w Warszawie na Ursynowie lub w trybie online.

Kontakt: lena.zielska@yahoo.com

Agnieszka Mocarska (Aga Moc)

Warszawa

Prowadzę kręgi snów na żywo w Warszawie nad Wisłą. Po wymiarze śnienia prowadzą mnie motyle. Wnoszą lekkość w potężne transformacje. Lubię lekkość i przyjemność. Śnię odpowiedzi i rozwiązania.

Kontakt: a@mocarska.pl

Ania Angerman

Zduńska Wola / online

Śnię odkąd pamiętam, a tematyka śnienia była od zawsze obecna i żywa wokół mnie za sprawą śniących kobiet w mojej rodzinie. Sny są dla mnie drogowskazem, przynoszą pytania i skłaniają do refleksji, pogłębiają świadomość, dają zrozumienie i poczucie przynależności do większej całości. Uwielbiam rozmawiać o snach i odnajdywać wspólne wątki, tworzące połączenia sieci snów.

Praktykuję uważność, która jest przy tym ogromnie pomocna. Fascynuje mnie wielowymiarowość życia, terapeutyczna moc szeroko pojętej sztuki, świat dźwięków i rytmów oraz wiele, wiele innych spraw.

Serdecznie zapraszam do kręgu snów online i/lub w Zduńskiej Woli.

Kontakt: rhythmandlife@gmail.com

Wiola Przybyłek - Baśnienie

Olsztyn

 Jestem śniącą od kiedy pamiętam i już jako dziecko śniłam ważne dla mnie przekazy. Śnię ruch, wielką falę, ogień i namiętność. Uwielbiam zanurzać się w śnieniu, ożywiać sny i odkrywać ich połączenie z jawą.

Prowadzę krąg snów w Olsztynie.

Kontakt: wiola.w@opoczta.pl

Ania Zola Ziółkowska / Dzika Gęś

Norwegia / online

Dzięki snom poznaję siebie, śniących i doświadczam połączenia pomiędzy wszystkim co żywe. Uwielbiam słuchać snów innych osób i odkrywać ich śnione światy. Eksploruję je rysując oraz poprzez powiązanie z żywiołami, legendami i naturą. Mam dar rozpoznawania wzorów i widzenia nieoczywistych połączeń w snach i pomiędzy nimi. W mojej pracy i w życiu prowadzi mnie moje totemiczne zwierzę, Dzika Gęś oraz opiekuńcza moc ciemności.

Ukończyłam kurs podstawowy i zaawansowany w Szkole Śnienia oraz kurs „Jak Prowadzić Krąg Snów?” u Natalii Miłuńskiej. Otrzymałam także przekaz na prowadzenie Kręgów Prawdy od Aniji Miłuńskiej.

Zapraszam na kręgi online oraz na kręgi stacjonarne w Rogaland, w Norwegii.

Kontakt: dzikages@proton.me

Lista kręgów snów

1.    Żory – zapisy i informacje: Marta Tyszko, dialog@martatyszko.pl
2. Lizbona, Portugalia / online – zapisy i informacje: Małgorzata Michaluk, mkmichaluk@gmail.com    
3. Suwałki – zapisy i informacje: Karina Sosnowska, karihari@gmail.com
4. Cork, Irlandia – zapisy i informacje: Magdalena Pabian Owczarek, magdapaow@gmail.com 

5. Warszawa – zapisy i informacje: Klara Kostrzewa, kostrzewa.klara@gmail.com 

6. Białystok  – zapisy i informacje: Ewelina Maria Gawenda, siedem.zrodel@gmail.com  

7.   Warszawa/Falenica, zapisy i informacje: Agnieszka Mocarska: a@mocarska.pl 
8.   Kowary, woj.dolnośląskie/ online –  zapisy i informacje: Lena Wierzchoń, twoje.wytchnienie@gmail.com
9.    Pobiedziska k/Poznania – zapisy i informacje: Małgorzata Kujawa, snygochna@gmail.com
10. Warszawa – zapisy i informacje: Nita Eldur, nita.eldur@gmail.com
11. Wrocław (oraz możliwe Bagno k/Obornik Śląskich) – zapisy i informacje: Magdalena Hrynkiewicz, hrynkiewiczmm@gmail.com
12. Poznań – zapisy i informacje: Klaudyna Bronowska, klaudyna.bronowska@gmail.com.
13. Opole – zapisy i informacje: Olga Szkolnicka, mamowo@gmail.com. 
14. Kadzidło, woj. mazowieckie – zapisy i informacje: Ewelina Majk-Hycnar, ewelmajk@gmail.com
15. Świdnica lub okoliczne góry, woj. dolnośląskie – zapisy i informacje: Ewa K. Strzelecka, taoee.tribe@gmail.com

 

Poprowadzilam ponad 200 kręgow snów

Hej, nazywam się Natalia Miłuńska

Formuły kręgu snów nauczyłam się od Connie Kaplan. W 2008 roku ukończyłam jej Dream Circle Leadership Course i zaczęłam prowadzić kręgi snów. Przez 5 lat mój krąg snów spotykał się regularnie co dwa tygodnie. W sumie poprowadziłam ponad 200 spotkań kręgu snów i kilkanaście ceremonii dawania snów.

Krąg Snów zmienił moje życie.

Dzięki niemu zaczęłam czuć sny, a ich sens zaczął się przede mną sam odsłaniać. Wysłuchałam ich tak wiele, widziałam jak pracują w życiu śniących. Przede wszystkim jednak doświadczyłam tego, że sny są do dawania i dzielenia się; że można śnić wspólnie, razem transformować dany temat. W kręgu snów doświadczyłam przepływu energii, pozbyłam się natrętnych myśli, odzyskałam wielką przestrzeń i wewnętrzny spokój.

Teraz uczę inne śniące, jak prowadzić krąg snów. Gorąco zapraszam Cię do kręgów! Właśnie teraz kursantki pierwszej edycji kursu “Jak prowadzić krąg snów” zapraszają do swoich pierwszych kręgów. Gorąco Ci je polecam!

Doświadczenia uczestniczek kręgów snów

Grażka Halastra

Dzięki Tobie sen stał się dla mnie czymś istotnym, poszerzył moje odbieranie świata, przybyła mi jeszcze jedna moja (i może nie tylko moja) przestrzeń, na dodatek bardzo ciekawa, wciągająca, ekscytująca i często teraz niemal mnie przywołująca.

Alicja

Natalia jest Nauczycielką i Przewodniczką po krainie moich snów, wspiera mnie na drodze do mojej duchowości. Od ponad dwóch lat regularnie pracujemy razem. Uczę się czuć, nabieram zaufania do siebie. Ściągam maski i porzucam życie w iluzji. Zaczynam czuć swoją wartość.  Wrażliwość, zrozumienie i delikatność Natalii, dają poczucie bezpieczeństwa i sprawiają, że mogę się otworzyć. Wiem, że mogę ufać jej przenikliwości i doświadczeniu.