program mentoringowy

Jak prowadzić Krąg Snów?

10 – tygodniowy program online,  w trakcie którego nauczysz się jak i zaczniesz prowadzić swój pierwszy krąg snów

maj, czerwiec, wrzesień 2023

KURS ODBYWA SIĘ RAZ W ROKU NA WIOSNĘ.

Czy sny są dla Ciebie ważne, czujesz ekscytację, ogień i radość, kiedy myślisz o spotkaniach z nimi?

Czy masz, nawet podstawowe, doświadczenie bycia w kręgu? Czujesz się dobrze w grupie śniących ludzi?

Czy chcesz rozwinąć się jako pokojowa liderka? Nauczyć się tworzyć społeczność śniących ludzi?

Czy chcesz zdobyć uprawnienia do prowadzenia kręgu snów, dostać wsparcie i prowadzenie?

Wyobraź sobie, że z lekkością prowadzisz krąg snów, a to doświadczenie rozwija Cię i zasila!

W tym kursie pokażę Ci krok po kroku, jak prowadzić krąg snów. Otrzymasz wiedzę, wsparcie i wszystkie potrzebne materiały, by zwołać i prowadzić kręgi snów.

Ścieżka śniącej to dwie połówki: indywidualna praca ze snami, którą robimy w Szkole Śnienia i krąg snów – doświadczenie wspólnotowej natury śnienia. Złożone razem dają pełnię – możliwość transformowania i tworzenia życia poprzez sny.

 

 

Co dał mi krąg snów?

Formuły kręgu snów nauczyłam się od Connie Kaplan. W 2008 roku ukończyłam jej Dream Circle Leadership Course i zaczęłam prowadzić kręgi snów. Przez 5 lat mój krąg snów spotykał się regularnie co dwa tygodnie. W sumie poprowadziłam ponad 150 spotkań kręgu snów i kilkanaście ceremonii dawania snów.

Krąg Snów zmienił moje życie.

Dzięki niemu zaczęłam czuć sny, ich sens zaczął się przede mną sam odsłaniać. Wysłuchałam ich tak wiele, widziałam jak pracują w życiu śniących. Przede wszystkim jednak doświadczyłam tego, że sny są do dawania i dzielenia się; że można śnić wspólnie, razem transformować dany temat. W kręgu snów doświadczyłam przepływu energii, pozbyłam się natrętnych myśli, odzyskałam wielką przestrzeń i wewnętrzny spokój.

Takiego rozmachu pragnę dla Ciebie i dlatego stworzyłam ten kurs.

moduły kursu

Co znajdziesz wewnątrz kursu: “Jak prowadzić Krąg Snów?”

To kurs w małej grupie – 8, maksymalnie 10 osób. Dla każdej osoby będzie dużo przestrzeni i czasu.

UMIEJĘTNOŚCI

Nauczysz się prowadzić krąg snów oraz ceremonię dawania snów.  Jeśli zechcesz, pomogę Ci odkryć Twój totem śniącej, a także żywioł, który Cię poprowadzi. Stworzysz i nauczysz się prowadzić własną medytację oraz tego jak otwierać i zamykać krag.

Rozwiniesz się jako prowadząca/y – liderka/lider.  Jak wiesz, uczę w duchu aloha, zatem również do takiego rozumienia bycia liderką/liderem Cię zapraszam – opartego na wzorach współpracy i równości, przy zachowaniu mocnego centrum i jasnych granic. Liderka/lider to osoba, która prowadzi innych ścieżkami, które wcześniej przedeptała. Nie szuka aprobaty, zanurza się w śnieniu i każdą osobę traktuje z szacunkiem i bez oceny.

WIEDZA

Do Twojej dyspozycji będzie grupa na FB, panel kursowy, a w nim medytacje i wykłady, a także wszystkie materiały potrzebne, by zwołać i prowadzić Krąg Snów.

WSPARCIE

Kiedy zaczniesz prowadzić krąg, będziesz mogła skorzystać ze spotkania mentoringowego, by dzielić się wrażeniami, dostaniesz wsparcie i superwizję.

Po skończonym kursie i poprowadzeniu swojego pierwszego kręgu snów (min. 3 spotkania) otrzymasz uprawnienia do prowadzenia kręgów snów. 

Będziesz mogła ogłaszać nabór do kręgu na grupie Krąg Snów, a informacja o Twoim kręgu znajdzie się na stronie Szkoły Śnienia w sekcji: kręgi snów.

Przebieg Kręgu Snów

DOWIESZ SIĘ:

Poznasz zasady kręgu snów, jego szczegółowy przebieg. Dowiesz się, jak pracować z kamieniem śnienia. Będziesz mogła skorzystać z moich medytacji, sposobów na otwarcie i zamknięcie kręgu, ale pomogę też Ci stworzyć własne rytuały.

Twój Przewodnik

DOSTANIESZ:

Twojego indywidualnego przewodnika ze świata zwierząt/żywioł dla prowadzącej krąg snów. Nauczę Cię, jak korzystać z jego wsparcia. Odkryjesz swój indywidualny styl prowadzenia kręgu.

Wsparcie w trakcie prowadzenia kręgu

DOSTANIESZ:

Spotkanie superwizyjno – mentoringowe,  na którym będziesz mogła zadawać pytania, dostaniesz wsparcie i pomoc.

Jak być prowadzącą?

DOWIESZ SIĘ:

Jak być prowadzącą krąg; jak nauczyć śniących komentowania snów;  jak koncentrować się na przepływie energii śnienia; jak wspierać uczestniczki i radzić sobie z wyzwaniami.

Wszystkie potrzebne materiały

DOSTANIESZ:

materiały dla uczestniczek/uczestników kręgu, medytacje dla prowadzących, materiały do ogłaszania kręgu

Uprawnienia

DOSTANIESZ:

Po skończonym kursie i poprowadzeniu swojego pierwszego kręgu snów (min. 3 spotkania) otrzymasz uprawnienia do prowadzenia kręgów snów oraz pierwszeństwo w zapisach na sesje indywidualne (bo możesz potrzebować superwizji).   

wołanie

Nadszedł czas Kręgów Snów!

Od 2018 roku w moich snach powraca wielki Krąg Snów. Siedzi w nim kilkaset osób. Zaczynam go prowadzić i orientuję się, że sny trzeba opowiadać symultanicznie; że Ci, którzy siedzą blisko i słyszą się nawzajem niech dzielą się snami.  Wędruję po kręgu i formuję mniejsze kręgi – to teraz moja praca. Potem wysłannicy mniejszych kręgów spotkają się i podzielą odkryciami i wyśnioną mądrością.

Kiedy w 2021 roku Wiola, utalentowana śniąca, przyniosła podobny sen, uznałam, że już czas by zwołać śniące, które chcą prowadzić kręgi snów.

Sen Wioli:

2 marca 2021 r.  księżyc w wadze

“Śnię krąg snów. Jest nas śniących wiele, tak dużo, że zaczynamy tworzyć odrębne małe kręgi. Krąg obok kręgu. Małe kręgi tworzą wielki krąg. W każdym z tych kręgów śniące obdarowują się snami. Dajemy je sobie wzajemnie. Sen wpada do środka kręgu i staje się motylem. Pięknym kolorowym motylem. Widzę motyle fioletowe i niebieskie oraz wiele innych, także wielobarwnych. W każdym z kręgów są motyle i jest ich wiele.”

W 2021 roku znów miałam sen, w którym czułam, że jestem położną i tworzę przestrzeń dla kręgów.

“W podziemnych, skalnych salach prowadzę ceremonię od-rodzenia. Rodzimy się do kręgu, każdy w swoim żywiole. Łączę ludzi w rodziny żywiołów.

– Jaki żywioł jest dla Ciebie rdzenny? – pytam.”

Dlatego w 2022 roku do zwierząt – totemicznych przewodniczek śniacych dołączyły  żywioły. Kto poprowadzi nas w tym roku?

czy czujesz, że woła cię krąg snów?

Zacznij prowadzić krąg snów tej wiosny!

PROGRAM MENTORINGOWY

Co konkretnie zawiera w sobie ten  program

Co dwa tygodnie dostaniesz ode mnie list z tematem do rozważenia i odkrycia. W tych listach poprowadzę Cię przez proces stawania się śniącą, która zwołuje i prowadzi krąg. Zaproszę Cię też w nich do konkretnej praktyki, rytuału, do spisania swojej historii śniącej, do rozmowy. 

5 WARSZTATÓW ONLINE 

Spotkanie 1  – szukanie żywiołu/przewodnika i tworzenie swojej medytacji.

Spotkanie 2 – krąg snów prowadzony przez Olgę Szkolnicką, śniącą i senną translatorkę. Żeby prowadzić krąg snów, trzeba najpierw doświadczyć go w jego klasycznej formie. Dlatego na drugim spotkaniu zrobimy krąg snów, a na czwartym ceremonię dawania snów.

Spotkanie 3 – zwoływanie śniących do Twojego kręgu

Spotkanie 4 – ceremonia Dawania Snów – na tym spotkaniu doświadczysz mojej autorskiej ceremonii obdarowywania się snami. Jest to wariant kręgu snów, do wykorzystania w dużych grupach albo by pogłębić kontakt z wspólnym śnieniem w Twoim kręgu. 

Spotkanie 5 mentoring – superwizja, gdzie będziesz mogła zgłosić wszelkie kwestie związane z prowadzeniem i zwoływaniem kręgu.

Panel kursowy, a w nim medytacje i wykłady, a także wszystkie materiały potrzebne, by zwołać i prowadzić Krąg Snów.

Grupę na FB – twój krąg śniących i wsparcie ode mnie. W grupie będziecie ćwiczyć prowadzenie medytacji w formie live’ów.

Możliwość ogłoszenia swojego kręgu na grupie Krąg Snów na FB, moje rekomendacje i umieszczenie na liście kręgów snów na stronie i w mediach społecznosciowych Szkoły Śnienia
I oczywiście mnóstwo wsparcia, życzliwości i zachwytu nad Twoim darem śnienia!

Następny taki program planuję najwcześniej za rok, na wiosnę 2024.

CENA: 1690ZŁ

TYLKO DLA KURSANTEK SZKOŁY ŚNIENIA SPECJALNA CENA: 1400 ZŁ (LUB 3 RATY x 466ZŁ)

Jeśli brałaś udział w kursie Szkoły Śnienia, użyj swojego kodu rabatowego na 310zł, dostaniesz go w e-mailu zatytułowanym Co po szkole śnienia? Dwie gorące propozycje! Grupa Absolwentek i …

o pracy metodą natalii

Opinie

Alicja

Natalia jest Nauczycielką i Przewodniczką po krainie moich snów, wspiera mnie na drodze do mojej duchowości. Od ponad dwóch lat regularnie pracujemy razem. Uczę się czuć, nabieram zaufania do siebie. Ściągam maski i porzucam życie w iluzji. Zaczynam czuć swoją wartość.  Wrażliwość, zrozumienie i delikatność Natalii, dają poczucie bezpieczeństwa i sprawiają, że mogę się otworzyć. Wiem, że mogę ufać jej przenikliwości i doświadczeniu.

 

Grażka Halastra

Dzięki Tobie sen stał się dla mnie czymś istotnym, poszerzył moje odbieranie świata, przybyła mi jeszcze jedna moja (i może nie tylko moja) przestrzeń, na dodatek bardzo ciekawa, wciągająca, ekscytująca i często teraz niemal mnie przywołująca.

 

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@nataliamilunska.com

Czy kurs jest tylko dla kobiet?

Nie, kurs został stworzony także z myślą o mężczyznach. Jest przeznaczony dla wszystkich śniących bez względu na płeć.

Czy za prowadzenie Kręgu Snów mogę pobierać opłatę?

Tak, docelowo można pobierać opłate za prowadzenie kręgu. Wymiana energii sama się nie robi 😉 a prowadzenie kręgu snów to konkretna praca. Będziemy to szczegółowo omawiac podczas kursu.

Kiedy będą odbywały się spotkania online?

Terminy spotkań ustalimy wspólnie, gdy zamknie się sprzedaż kursu, czyli w równonoc 20 marca 2023.

Czy mogę rozłożyć płatność na raty?

Tak, jeśli jesteś zainteresowany tą opcją, napisz do mnie.