KURS ONLINE

Szkoła Śnienia

7 stycznia – 7 kwietnia 2024

12-tygodniowy program online, dzięki któremu zaczniesz rozumieć swoje sny i korzystać z nich z rozmachem na jawie.

Szkołę Śnienia otwieram raz w roku – zimą. Rekrutacja na kolejną edycję w grudniu 2024. Zapisz się na listę rezerwową a otrzymasz informację jako pierwsza.

 

Masz barwne, intensywne sny i przeczuwasz, że chcą Ci coś powiedzieć? Ale nie zawsze wiesz co? Czy chcesz poukładać te rozsypane puzzle, by uzyskać lepszą komunikację z samą sobą?

Chcesz odkrywać sens swoich snów i powtarzających się w nich motywów? Tak, żeby czuć, że to prawdziwe odczytanie, a nie kolejna interpretacja "z głowy", która tylko powiększa chaos?

Co by było, gdybyś mogła zmieniać swoje życie dzięki snom? Gdybyś poczuł/a ich twórczą moc?

Wyobraź sobie, że jesteś w bliskiej, czułej relacji ze sobą i z lekkością serfujesz po falach życia! Że prowadzą Cię sny, które czujesz i rozumiesz!

 

Można przez całe życie śnić te same sny. Powtarzające się tematy, lęki, postacie… Ale co twoje sny tak naprawdę chcą Ci powiedzieć, pokazać? W tym kursie krok po kroku nauczę cię, jak odkrywać ich sens i poszczególne znaczenia.

Zabiorę Cię w podróż do wymiaru snów, abyś mogła odkodować ścieżkę, którą masz zapisaną w sobie!

Pokażę Ci, jak sama możesz lepiej poczuć i zrozumieć swoje sny, co pomoże Ci zmieniać swoje życie na jawie! Czy jesteś gotowa na tą przygodę?

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

 Cześć, jestem Natalia!

Pracuję z twórczymi i pełnymi pasji ludźmi, którzy chcą poznać siebie i tworzyć sensowny i szczęśliwy świat. Często mają duży talent do snów, ale nie wiedzą, jak go rozwinąć. Bywa tak, że nie wierzą w siebie i trudno im dostrzec to, co widzę ja: ich piękno, odwagę, mądrość.

Kocham sny i zgłębiam je od lat. One wspierają mnie i prowadzą na jawie. Odkryłam klucz do ich rozumienia. Wiem, jak je rozwijać i dopełniać. Stworzyłam autorską metodę pracy ze snami, z której skorzystało wiele osób. Ta metoda działa!

Dzięki snom zyskałam wielkie oparcie w sobie, narzędzie poznania. Wyśniłam sobie pracę, miłość i życie nad oceanem w Andaluzji.

Takiego rozmachu pragnę dla Ciebie i dlatego stworzyłam ten kurs.

moduły kursu

Co znajdziesz wewnątrz kursu Szkoły Śnienia?

Program kursu jest głęboko przemyślany i stanowi spójną całość. Dzielę się w nim podstawami mojej metody pracy ze snami. Dzięki tej holistycznej metodzie nauczysz się rozumieć, czuć i transformować sny. 

 

Kurs to spotkania i interakcje:

3 wieczorne medytacje na żywo w grupie kursowej – rozluźniające, wspierające głęboki relaks i wzmacniające Twoje śnienie i pamiętanie snów.

3 spotkania warsztatowe – będziemy na nich, w bezpiecznej przestrzeni kręgu, eksplorować śnienie. Każde spotkanie otwiera specjalna medytacja. Będziemy wchodzić w wizje, rozwijać Wasze indywidualne talenty i umiejętności w śnieniu, rysować mapy snów, spotykać się z postaciami ze snów a także ożywiać, prześniewać i dośniewać urwane sny. 

3 sesje Q&A – Będę odpowiadać na Wasze pytania i omawiać Wasze sny. Wspierać, stawiać hipotezy i pokazywać możliwe kierunki pracy z danym sennym tematem. Ta forma cieszyła się dużym powodzeniem w obu poprzednich edycjach Szkoły Śnienia. 

Nowoczesna i piękna platforma kursowa, a w niej:

4 moduły nagrań w formie wykładów video i audio. Są to wykłady, medytacje i ćwiczenia oraz PDFy do nagrań. W sumie 8 godzin materiałów, wśród nich znajdziesz 5 medytacji.

4 bonusowe wykłady – 4 h wykładów, w których omawiam konkretne motywy senne: dom w snach, zwierzęta w snach i symbole przemiany. Są naprawdę odkrywcze!

+ grupa na FB – Twoja rodzina śniących ludzi, Twój krąg śniących w wirtualnej przestrzeni. Nieważne, czy jesteś w Puławach, Chinach czy Andaluzji – możemy spotykać się, wspierać, rozmawiać, odkrywać połączenia między snami!

Wszechstronny rozwój

W tym kursie będziemy myśleć, ale też medytować, czuć, rysować i tworzyć. Rozwijać umiejętności poznawcze i głęboko się rozluźniać.

Moim celem jest dać Ci narzędzia do pracy ze snami, ale też wesprzeć Cię i pomóc zbudować mocne centrum, osadzić się w sobie. Chcę, żebyś po tym kursie czuła się silna, połączona ze sobą, lekka i szczęśliwa! Żebyś był w kontakcie z uczuciami, otwarty i rozluźniony!

W ciągu 24 h od zakupu otrzymujesz dostęp do 1 modułu kursu. Dostęp do całej platformy kursowej od dnia rozpoczęcia kursu.

opinie kursantek

Co daje kurs Szkoły Śnienia?

W pierwszej edycji Szkoły Śnienia wzięło udział 96 kursantek. W sumie w 3 edycjach było nas ponad 200. Dostałam od kursantek całe strony rekomendacji, opinii i wrażeń, tu zamieszczam tylko fragmenty kilku z nich:

W Szkole Śnienia dostałam znacznie więcej niż się spodziewałam. Niesamowicie dużo wiedzy, bardzo konkretnej i bardzo dużo przestrzeni do rozwijania czucia, zaufania do siebie i śnienia. Mimo dużej grupy, możliwość indywidualnego wsparcia. Dużo radości też i humoru. Nie spodziewałam się, że udział w onlajnowym kursie może być tak inspirujący i zmieniający życie!

Małgosia Michaluk

www.szkolawrazliwosci.com

Zachwyciło mnie Twoje wsparcie w trakcie trwania całego kursu. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego zaangażowania w nasze indywidualne procesy. Wiele razy zaskoczyła mnie twoja pamiec poszczególnych snow i umiejętność dopasowania ich do uczestniczki z imienia i nazwiska. Zachwyciło mnie to, że prawdziwie płyniesz z procesem.

Bardzo podobaly mi sie nagrania bonusowe- o domu, zwierzętach- to motywy, które bardzo często pojawiają się w moich snach.

Ela Wasowska

Co mnie zachwyciło? Cały kurs, każdy wykład, nagranie, video, twoje interpretacje, analizy. Mogę rzec, że ten kurs był jednym z lepszych kursów jakie zrobiłam, a i najlepszym doświadczeniem-nauką jakiej doświadczyłam w ciągu ostatnich kilku lat na drodze do samorozwoju.

Karolina Pacuła

moduły kursu

Program kursu

Moduł 1: zanurzenie w śnieniu - zanurzenie w sobie

DOWIESZ SIĘ:

Jak głęboko się rozluźnić i poddać przepływowi snów. Jak podążać za snem – nie oceniać go, ani nic doń nie dodawać. Będziesz ćwiczyć techniki aktywnej wyobraźni i zaczniesz pamiętać sny i śnić głębiej.

Moduł 2: Przyjemna, twórcza analiza snu

DOWIESZ SIĘ:

Jak spojrzeć na sen z lotu ptaka – ujrzeć jego strukturę, język, logikę. Zobaczyć wzór. Poznasz metodę zapisywania snów za pomocą mapy. Wykonasz sporo przyjemnych ćwiczeń.

Moduł 3: Czucie snu

DOWIESZ SIĘ:

W tym module będziemy rozwijać umiejętność świadomego czucia, spotykając się z najważniejszymi postaciami z Twoich snów. Dowiesz się jak poczuć i wniknąć w jakości, które śnisz; zrozumiesz powracające obrazy i motywy.

Moduł 4: Rozwijanie umiejętności śnienia

DOWIESZ SIĘ:

W tym module wejdziemy na kolejny poziom śnienia – będziemy ożywiać sny, zmieniać punkty widzenia w śnie, rozwijać elastyczność i sprawczość. Nauczysz się znajdować PUNKTY ZWROTNE, co pozwala łatwo transformować sen. Pokażę Ci, gdzie rwą się senne nici i jak możesz dośnić sen – dopełnić go i zakończyć.

przygotowałam też materiały specjalne

Trzy bonusowe wykłady 

BONUS 1: Sny o domu

DOWIESZ SIĘ:

– jak czytać sny o mieszkaniach/domach

– na które elementy snu warto zwrócić szczególną uwagę

– co mogą oznaczać śnione przez Ciebie przestrzenie

– i do jakiej zmiany te sny Cię zapraszają.

Do nagrania dołączony jest PDF z ćwiczeniami i pytaniami do pracy własnej.

 

WARTOŚĆ – 500zł

BONUS 2: Sny o zwierzętach

DOWIESZ SIĘ:

– kim są (albo mogą być) zwierzęta w snach

– pomogę ci postawić hipotezę, co dane zwierzę może znaczyć dla ciebie i jaki przekaz z sobą niesie.

Do nagrania dołączony jest PDF z ćwiczeniami i pytaniami do pracy własnej.

WARTOŚĆ – 500zł

BONUS 3: Symbole przemiany w snach

DOWIESZ SIĘ:

– jak rozpoznać sny o transformacji

– jakie symbole mogą się w nim pojawić

– jakie są etapy przemiany i czego może ona dotyczyć.

Do nagrania dołączony jest PDF z ćwiczeniami i pytaniami do pracy własnej.

WARTOŚĆ – 500zł

Bonus 4: Dodatkowy otwarty warsztat na temat najważniejszy dla uczestniczek kursu.

W ROKU 2022 TO BYŁY WZORY RELACJI W SNACH

Czym zajmiemy się w tym roku? To zależy od tego, jaki temat wyłoni nam się jako wiodący w trakcie kursu. Każda grupa ma taki wspólny mianownik, najwazniejszy senny motyw bądź wyzwanie. Ujawnia się on w trakcie kursu.

Własnie na ten temat przygotuję dla Was specjalny wykład bądź warsztat!

WARTOŚĆ – 500zł

A tu kilka wrażeń, którymi śniące dzieliły się w trakcie kursu:

Podoba mi się o dziwo.. Rysowanie.. Nie potrafię rysować, a tu jakoś się to dzieje. A co więcej uspokaja mnie i otwiera jakieś zupełnie nowe części mnie, z których nie zdawałam sobie sprawy.”

“Mapy snów są ekstra! Daję sobie czas i pracuję w swoim tempie. I to procentuje. Zwykle każdy filmik oglądam dwa razy, czasem trzy. Tak samo było z mapami. I pierwszą i drugą mapę tworzyłam bezpośrednio z Twoimi wskazówkami w tle.”

MEDYTACJA OSWAJANIA LĘKU!!! To absolutny hit jak dla mnie 🙂 Medytacja pojawiła się w idealnym momencie, jestem pod wrażeniem tej synchroniczności :-*  Cudownie odblokowująca…. Zobaczyłam jasno, zrozumiałam, nakarmiłam…i zniknęło 🙂 Naprawdę, szczerze dziękuję!” 

“Bardzo podobały mi się nagrania, wiele wątków tłumaczonych jest w ciekawy i prosty sposób, który łatwo jest zapamiętać. Pomocne są dodatkowe bonusowe nagrania o symbolach sennych – np. o domu. Jestem pod wrażeniem struktury szkolenia i tego, że jest tak czytelne i łatwo z niego skorzystać. Fajnie, że można zapisywać pliki na później.”

Zapisując sny na co dzień, miałam poczucie, że a to nie pamiętam snu, a to urywki, albo jakieś zwykłe rzeczy śnię, jeżdżenie autobusami i pracę:-P Ale kiedy zrobiłam “wyciąg” postaci sennych z ostatnich 2-3 tygodni, okazało się, że te sny ze sobą gadają:-D. “

ZOBACZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Ten kurs online to wysoka wartość za niską cenę

 

W ramach kursu online: Szkoła Śnienia masz nielimitowany dostęp aż do 12 godzin materiałów, w tym trzech wyjątkowych bonusów. Przede wszystkim jednak poznasz metodę czytania snów, którą będziesz mogła stosować przez całe swoje życie. Dzięki temu będziesz umiała nawigować przez nie, korzystając ze wskazówek ze swoich snów. 

Dostajesz też ogrom mojego wsparcia i zaangażowania, z którego możesz korzystać przez trzy miesiące!

Gdybym miała nauczyć Cię tego na sesjach indywidualnych, zajęłoby nam to co najmniej rok. Uczestnicząc w kursie, oszczędzasz w ten sposób kilka tysięcy złotych.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings.

PODSUMOWUJĄC, CO OTRZYMASZ?

Co znajdziesz wewnątrz kursu?

I
25 nagrań video - 12 + godzin wartościowej wiedzy
3 sesje Q&A - odpowiem na Twoje pytania
Z
Roczny dostęp do kursu i jego aktualizacji
Indywidualne wsparcie ode mnie: pytania oraz komentarze do Twoich snów, w grupie FB.
h
Materiały w formie audio i pdf - 100 + stron wiedzy i ćwiczeń
Profesjonalna i wygodna platforma kursowa
3 warsztaty
v
Wspierająca społeczność w zamkniętej grupie na FB
z
Medytacje do pobrania w formacie audio.
wybierz najlepszą OPCJĘ dla siebie

Pakiety

dla tych, które szukają swojego plemienia

Szkoła Śnienia

W tej opcji otrzymasz:

  • panel kursowy – 4 moduły nagrań video, audio i PDFy
  • 3 bonusowe materiały
  • 3 warsztaty online
  • 3 sesje Q&A
  • ocean wsparcia w grupie kursowej na FB

1590zł 

 

na raty: 530 zł miesięcznie!

dla tych, które chcą zanurkować jeszcze głębiej

Premium 1:1

W tej opcji otrzymasz wszystko to, co w Szkole Śnienia + dwie sesje z Natalią i wspólną pracę nad serią Twoich snów! Razem będziemy pracować nad serią Twoich 7 snów – będę Cię wspierać, podpowiadać ćwiczenia i dzięki temu maksymalnie skorzystasz i przemienisz ten temat w swoim życiu!

Wyprzedane! Brak miejsc.

2190zł

rata: 730 zł miesięcznie!

 

Już nigdy nie będzie tak tanio!

Następne zapisy za rok.

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: natalia@szkolasnienia.pl

Czy kurs jest tylko dla kobiet?

Nie, kurs został stworzony także z myślą o mężczyznach. Jest przeznaczony dla wszystkich śniących bez względu na płeć.

Czy kurs zawiera te same ćwiczenia co Mapy Snów?

Nie, Mapy Snów są zaprojektowane jako doświadczenie do samodzielnej pracy. Kurs to program w którym prowadzę Cię i dzielę się także technikami i odkryciami, których nie ma w Mapach.

Kiedy będą odbywały się spotkania warsztatowe w ramach pakietu Krąg Śniących?

Terminy spotkań ustalimy wspólnie, gdy zamknie się sprzedaż kursu, czyli 5 grudnia.

Czy można przedłuzyć dostęp do kursu?

Tak, po wygaśnięciu subskrybcji możesz przedłużyć dostęp do kursu, płacąc tylko część regularnej ceny.

Czy mogę rozłożyć płatność na raty?

Tak, jeśli jesteś zainteresowany ta opcją, napisz do mnie.

Kiedy dostanę dostęp do platformy kursowej?

W ciągu 24 h od zakupu otrzymujesz dostęp do 1 modułu kursu. Dostęp do całej platformy kursowej od dnia rozpoczęcia kursu, czyli od 5 grudnia.