DARMOWY WARSZTAT 10 CZERWCA (CZWARTEK) o 19:30

Mapy snów

Naucz się rysować mapy snów i zacznij korzystać z magii twojego śnienia.

.

Chcesz zacząć korzystać ze swoich snów?

Słyszałaś, że praca ze snami może dawać niesamowite efekty, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

Tęsknisz za beztroską dziecka, luzem i zabawą?

Chciałabyś poznać prosty sposób, dzięki któremu sens snu sam się przed sobą odsłoni?

Czy miałaś mocny sen? Taki, z którego obudziłaś się ze śmiechem albo płaczem? Który nurtuje i ciekawi: o co chodziło? Którego się nie zapomina?
Jeśli tak, to mam propozycję właśnie dla ciebie!

W trakcie warsztatu pokażę Ci jak rysować mapy snów. Będziesz pracować z twoim jednym wybranym snem, przy moim wsparciu i prowadzeniu.

Cześć, jestem Natalia!

Pracuję z twórczymi i pełnymi pasji ludźmi, którzy chcą poznać siebie i tworzyć sensowny i szczęśliwy świat. Często mają duży talent do snów, ale nie zawsze wiedzą jak go rozwinąć.

Dlatego właśnie napisałam książkę “Mapy snów” i stworzyłam techniki pracy ze snami. Dzięki nim przekaz snów staje się jasny i zrozumiały, można skorzystać z niego na jawie. Rozwijając się, ale także tworząc swoje życie.

Kocham sny i zgłębiam je od lat. One wspierają mnie i prowadzą na jawie. Odkryłam klucz do ich zrozumienia, wiem, jak je rozwijać i dopełniać. Dzięki temu zyskałam wielkie oparcie w sobie, narzędzie poznania. Wyśniłam sobie pracę, miłość i życie nad oceanem.

Tego samego pragnę dla Ciebie i dlatego zapraszam Cię na warsztat, na którym podzielę się Mapami Snów.

.
OPINIE

Nie tylko ja uważam, że warto 🙂

“To była świetna zabawa.”

“Warsztatów się bałam, ale okazały się zaskakująco wspierające. Rysowanie było świetną zabawą. Tak samo ożywianie snu, było niesamowite”

Magda o Szkole Śnienia

“Fantastyczna wiedza i atmosfera.”

Wcześniej prosiłam Stwórcę aby nie pamiętać snów, abym miała spokojną noc bez snów. Dziś czekam na każdy kolejny sen.. “

Kalina o efektach pracy z Natalią

“Dzięki pracy z Tobą ruszyłam z miejsca.”

Mapy Snów wniosły extra wartość do interpretacji snu. Rysuję sobie ważne sny i dzięki mapom widzę nie tylko ten jeden sen, ale to jakie mam wzory i co się u mnie zmienia

Agnieszka o mapach snów

“Jestem zachwycona i chcę więcej!”

Zobaczyłam, dlaczego sen nie jest stratą czasu i jak może nakarmić. Okazało się, że to najbardziej twórczy czas w ciągu doby!”

Anna o pracy ze snami