Nagranie  WARSZTATu z 17 listopada 2022

Odczytaj ważny sen i skorzystaj z niego na jawie!

Naucz się jak odczytywać sny! Obejrzyj nagranie warsztatu i pozwól, że poprowadzę Cię krok po kroku do spełnionego snu!

.

Chcesz zacząć korzystać ze swoich snów?

Słyszałaś, że praca ze snami może dawać niesamowite efekty, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

Tęsknisz za beztroską, luzem i zabawą?

Chciałabyś poznać prosty sposób, dzięki któremu sens snu sam się przed Tobą odsłoni?

Czy miałaś kiedyś mocny sen? Taki, z którego obudziłaś się ze śmiechem albo płaczem? Który nurtuje i ciekawi: o co chodziło? Taki, którego się nie zapomina?
Jeśli tak, to mam propozycję właśnie dla ciebie!

Dla wszystkich śniących, które chcą zacząć ROZUMIEĆ SWOJE SNY, a nie tylko tonąć w morzu sprzecznych interpretacji przygotowałam ten warsztat!

Zdradzę Ci na nim 2 podstawowe sekrety snów, dzięki którym (prawie) każdy sen stanie przed Tobą otworem!

Na warsztacie wejdziemy głębiej w proces rozumienia snu. Poprowadzę Cię przez 3 proste kroki do zrozumienia Przekazu snu. Zaproszę Cię do specjalnej medytacji – wizualizacji. 

A kiedy już odczytasz przekaz snu, będziesz mogła zrobić swoją własną magiczną Kartę! Będziesz mogła podzielić się nią w grupie śniących na FB, którą prowadzę. Ta grupa nazywa się Krąg Snów i w niej skomentuję każdy warsztatowy sen i kartę do 5 grudnia 2022!!!

Wybierz jeden ważny, niedługi sen, a ja pomogę Ci odczytać jego PRZEKAZ i zrobić KARTĘ Z PRZEKAZEM ZE SNU! Poprowadzę Cię krok po kroku! Będzie lekko, zabawnie i głęboko! Gotowa? Kliknij Zapisuję się i odpal przygodę!

 

OPINIE

Nie tylko ja uważam, że warto 🙂

“To była świetna zabawa.”

“Warsztatów się bałam, ale okazały się zaskakująco wspierające. Rysowanie było świetną zabawą. Tak samo ożywianie snu, było niesamowite”

Magda o Szkole Śnienia

“Fantastyczna wiedza i atmosfera.”

“Wcześniej prosiłam Stwórcę aby nie pamiętać snów, abym miała spokojną noc bez snów. Dziś czekam na każdy kolejny sen.. “

Kalina o efektach pracy z Natalią

“Dzięki pracy z Tobą ruszyłam z miejsca.”

“Mapy Snów wniosły extra wartość do interpretacji snu. Rysuję sobie ważne sny i dzięki mapom widzę nie tylko ten jeden sen, ale to jakie mam wzory i co się u mnie zmienia”

Agnieszka o mapach snów

“Jestem zachwycona i chcę więcej!”

“Zobaczyłam, dlaczego sen nie jest stratą czasu i jak może nakarmić. Okazało się, że to najbardziej twórczy czas w ciągu doby!”

Anna o pracy ze snami

Cześć, jestem Natalia!

Pracuję ze śniącymi ludźmi, którzy czują, że sny coś waznego im mówią, ale nie zawsze potrafią złożyć razem kawałki tej układanki.

Dlatego właśnie otworzyłam Szkołę Śnienia i stworzyłam różne techniki pracy ze snami. Dzięki nim przekaz snów staje się jasny i zrozumiały, a co więcej – można skorzystać z niego na jawie!

Kocham sny i zgłębiam je od lat. One wspierają mnie i prowadzą na jawie. Odkryłam klucz do ich zrozumienia. Wiem, jak je rozwijać i dopełniać. Dzięki temu zyskałam wielkie oparcie w sobie, narzędzie poznania. Wyśniłam sobie pracę, miłość i życie nad oceanem.

Tego samego pragnę dla Ciebie i dlatego zapraszam Cię na warsztat, na którym podzielę się Kartami Snów.

Zobacz galerię pierwszych kart, które powstały podczas testów!