trening

Przewodniczka po Snach

KWIECIEŃ – LISTOPAD 2023

8-miesięczny program dla osób, które chcą nauczyć się prowadzić sesje indywidualne odkrywania przekazu snów metodą Natalii Miłuńskiej. 

Zapraszam Cię do odważnego uznania, kim jesteś i co wiesz. 

Zapraszam Cię do przemiany ze śniącej kobiety w tańczącą ze snami, w przewodniczkę śniących!

wyjątkowa możliwość

Zostań Przewodniczką po Snach!

Zdobądź uprawnienia do indywidualnej pracy ze snami metodą Natalii Miłuńskiej!

W mojej metodzie pomagasz komuś zrozumieć jego sen. Nie stajesz się ekspertką, która wie lepiej, co czyjś sen znaczy, a mądrą przewodniczką, która wie jak rozmawiać ze snem, by się otworzył.

 

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ W TYM TRENINGU?

Prowadzić sesje indywidualne.

Ten program potrwa 8 miesięcy, ale już po 4 zaczniesz prowadzić pierwsze, treningowe sesje indywidualne.

Dostaniesz esencję moich odkryć i metod oraz mnóstwo wsparcia. 

Po treningu będziesz umiała pomóc komuś poczuć i zrozumieć jego sen. Nauczysz się prowadzić wizje i medytacje ożywiania i rozwijania snu. Będziesz wyciągać wskazówki dla jawy, prowadzić rozmowę między jawą a snem.

ZACZYNAMY OD WYJĄTKOWEGO SPOTKANIA

Pierwszy krok: WARSZTAT OŻYWIANIA SNÓW

1-4 kwietnia 2023. To otwarty warsztat, a jednocześnie pierwszy na ścieżce do prowadzenia sesji. Na nim zrobimy to, czego nie dało się zrobić online. Będziemy w grupie i w parach ożywiać sny. Będziemy je tańczyć, oddychać nimi, odgrywać je, szukać punktów zwrotnych i rozwijać.

Dzięki temu warsztatowi w 4 dni doświadczysz esencji mojej metody pracy ze snami. Będzie to też czas głębokiego relaksu i regeneracji, karmienia duszy i ciała.

Kwalifikacja do treningu. Po spróbowaniu w pełni mojej metody będziesz mogła podjąć decyzję, czy chcesz uczyć się nią pracować. A ja także będę mogła zobaczyć, czy jesteś gotowa do prowadzenia innych. Wspólnie podejmiemy decyzję.

 

Dlaczego właśnie teraz zdecydowałam podzielić się moją metodą pracy? 

Jestem gotowa i chcę sprawdzić, czy ty też!

Przez całe moje dorosłe życie prowadzą mnie sny, które zgłębiam i za którymi podążam. Mam do nich szacunek i ufam, że mówią prawdę. 

Kiedy zaczęłam prowadzić  3 edycję Szkoły Śnienia zaskoczyło mnie, jak łatwo sny otwierają się przede mną. Oczywiście jest jeszcze sporo sennych motywów, których nie rozumiem, ale wiele pomysłów i technik przeszło ogniową próbę trzech edycji Szkoły Śnienia. Nigdy jeszcze nie byłam tak blisko ze snami.

Poczułam, że teraz jest ten czas, że rok 2023 może być tym właśnie rokiem, kiedy nazwę i dookreślę swoją metodę pracy, ucząc jej innych. 

Chcę się podzielić tym, co wypracowałam, by jak najwięcej osób mogło rozumieć swoje sny i korzystać z ich przekazów. Widzę też kilka (naście) absolwentek Szkoły Śnienia, które są gotowe na kolejny krok. Dla mnie rok 2023 jest Rokiem Śnienia.

Czy Ty chcesz, by był też dla Ciebie?

Pomogę Ci rozwinąć skrzydła, zbudować zaufanie i oparcie – nie we mnie – a w Tobie samej. 

Przygotowałam konkretny, pełen program, w którym nauczę Cię, jak pracować indywidualnie ze snem drugiej osoby. 

konkretny program

Co dostaniesz i czego się nauczysz?

Ten program potrwa 8 miesięcy, ale już po 4 zaczniesz prowadzić pierwsze, treningowe sesje indywidualne.

Dostaniesz esencję moich odkryć i metod oraz mnóstwo wsparcia. 

Skrypt do prowadzenia sesji indywidualnych

Konkretny skrypt sesji indywidualnej krok po kroku. Składający się z trzech części:

Przygotowanie do sesji – analiza snu, stawianie hipotez, znajdowanie punktów zwrotnych

Praca podczas sesji – pytania (wywiad), zasady i techniki ożywiania snu, rozwijania go, praca z postacią, odkrywanie wiodącej  energii, jakości snu; rozrysowanie wzoru snu

Podsumowanie i wnioski po sesji.

 

Dostęp do Biblioteki Motywów Sennych

W bibliotece online znajdą się podstawowe motywy senne omówione przeze mnie oraz te przygotowywane przez uczestniczki. Motywy będą omawiane na konkretnych snach i pracy z nimi, z uwzględnieniem aspektu kulturowego (mity, filmy, legendy) i wiedzy naukowej o nich.

Techniki prowadzenia wizji i aktywnej wyobraźni

Nauczysz się, jak prowadzić kogoś w aktywnej wyobraźni, aby możliwe było prześnienie motywów sennych i dośnienie snu. 

Podsumowanie teorii snu

Podsumowanie teorii snu i wynikającej z niej praktyki pracy ze snem.

Jakie zdobędziesz uprawnienia?

Zdobędziesz uprawnienia do pracy indywidualnej ze śniącymi ludźmi metodą Natalii Miłuńskiej.  

Nie dostaniesz uprawnień do pracy z grupą, ani grupowego ożywiania snów. 

KOGO ZAPRASZAM? Czy to dla Ciebie?

czujesz się Śniącą, jesteś absolwentką Szkoły Śnienia i masz podstawową wiedzę o sobie i swoich sennych wzorach/motywach

chcesz się nauczyć, jak pomóc drugiej osobie zrozumieć sen, odczytać i zastosować jego przekaz

czujesz miłość do snów, bądź energię i ekscytację, gdy myślisz o pracy z nimi; uważasz, że da się je zrozumieć i za nimi podążać

jesteś osobą niedogmatyczną, i jesteś gotowa oczyścić swoją głowę z (być może resztek) przekonań, które kategorycznie wyjaśniają świat

jesteś samodzielna - nie przychodzisz na ten trening, by zacząć pracę ze sobą, dostać uwagę dla Twoich zranień i trudnych wzorów

chcesz łączyć czucie i intelekt, świadomość i ciało, jawę i sen

masz ochotę uczyć się ode mnie

Wyobraź sobie, że prowadzisz ludzi w las, na spotkanie z dzikimi zwierzętami. Jesteś kimś, kto zarówno w lesie, jak i wśród ludzi, czuje się jak w domu. 

Umiesz rozmawiać ze zwierzętami. Prowadzisz ludzi, by usiedli w bezruchu, by stopili się z lasem, by otworzyli swoje umysły i spotkali się ze zwierzęciem. By je poczuli, odebrali jego przekaz, by przyjęli – na ile to możliwe – jego perspektywę. 

Sny są jak zwierzęta w lesie. Są żywe. Wilk upolowany nadal jest wilkiem – ale tylko z żywym możesz się spotkać, możesz zachwycić się nim i go poczuć. Martwego wilka możesz studiować – ale czy czegoś się od niego nauczysz? Czy doświadczysz spotkania?

Dlatego właśnie nie interpretujemy snów. Nie biegamy ze strzelbą po wymiarze snów. Nie idziemy do lasu, by ustrzelić wilka czy sarnę. Nie próbujemy zatrzymać snu, nadać mu jednego znaczenia – uczynić martwym, nieruchomym, zimnym. 

Nie jesteśmy jak kolekcjonerki snów, które przyszpilą martwe okazy, o nie! Sny siadają na nas jak żywe motyle, tańczą z nami, możemy je poczuć i spotkać.

A wtedy one zaczynają się rozwijać. Urzeczywistniać.

Wtedy sny tańczą z nami.

moduły treningu

Program i struktura treningu

Struktura treningu to 3 zjazdy offline i wspólna praca online pomiędzy zjazdami.

Zjazd 1: Ożywianie snów 1-4 kwietnia 2023

To otwarty warsztat, a jednocześnie pierwszy na ścieżce do prowadzenia sesji. Na nim zrobimy to, czego nie dało się zrobić online w Szkole Snienia. Będziemy ożywiać sny – w grupie i w parach. Będziemy je tańczyć, oddychać nimi, odgrywać je, szukać punktów zwrotnych i rozwijać.

Dzięki temu warsztatowi w 4 dni doświadczysz esencji mojej metody pracy ze snami. 

Kwalifikacja do treningu. Po spróbowaniu w pełni mojej metody będziesz mogła podjąć decyzję, czy chcesz uczyć się nią pracować. A ja także będę mogła zobaczyć, czy jesteś gotowa do prowadzenia innych. Wspólnie podejmiemy decyzję.

Zjazd 2: Ogień! Prawdopodobnie 22-26 lipca 2023

Cały zjazd poświęcony będzie nauce – krok po kroku, w bardzo ustrukturyzowany i lekki sposób – pracy z drugą śniącą i jej snem. Na warsztacie będziesz prowadzić drugą osobę przez proces odkrywania jej snu, ożywiania i łączenia z jawą. 

Będziemy też budować i wspierać Twoją tożsamość Śniącej – Przewodniczki, rozpuszczać obawy i blokady, rozpalać Ogień Śnienia.

Dużo wsparcia, bliskość, lekkość i zabawa + mega konkretne umiejętności, które będziesz rozwijać przez cały warsztat.

Wrzesień - październik 2023: Superwizje (online)

Wrzesień i październik to czas na warsztaty i superwizje online. Podczas superwizji będę wspierać i omawiać Wasze sesje pracy ze snami oraz będziemy pracować na konkretnych snach – uczyć się jak pracować z różnego rodzaju snami.

Będziesz też prowadzić online medytacje ożywiania snów.

Przygotowanie wybranego motywu sennego. Każda z uczestniczek będzie odkrywać i opracuje jeden, wybrany przez siebie motyw senny – wiedzę o nim, występowanie w mitach i baśniach, filmach, kulturze; na przykładach realnych snów.

Twoje odkrycia trafią do naszej Pływającej Biblioteki – zbioru sennych obrazów i motywów. 

Zjazd 3: Listopad (dokładny termin ustalimy w kwietniu)

Podczas tego zjazdu na żywo będziemy ugruntowywać i rozwijać Twoje umiejętności oraz omawiać doświadczenia w pracy ze snami. Będziesz prowadzić medytacje ożywiania snów. Będzie to też czas na żywe prezentacje wybranych przez Was motywów ze snów (krótkie i w duchu śnienia na jawie).

PODSUMOWUJĄC, CO OTRZYMASZ?

Co znajdziesz w tym kursie

Umiejętność pracy z drugą osobą nad jej snem

W mojej metodzie pomagasz komuś zrozumieć jego sen. Nie stajesz się ekspertką, która wie lepiej, co czyjś sen znaczy, a mądrą przewodniczką, która wie, jak rozmawiać ze snem, by się otworzył.

Indywidualne wsparcie ode mnie

Dostaniesz ode mnie dużo wsparcia, zarówno podczas zjazdów na żywo, jak podczas spotkań online.

4 grupowe, interaktywne spotkania na żywo przez aplikację ZOOM
3 energetyczne zjazdy na żywo

Są rzeczy, których nie mogę przekazać ci online. Ożywiania snów trzeba doświadczyć na żywo!

h
Pływająca Biblioteka

Staniesz się współtwórczynią biblioteki sennych motywów! Dostaniesz dostęp do zbioru wiedzy o obrazach ze snów, z którymi spotykam się najczęściej w swojej pracy ze śniącymi. Ty również będziesz mogła opracować wybrany przez siebie motyw lub symbol.

v
Wspierająca grupa innych śniących

Podczas zjazdów na żywo i pracy online doświadczych wsparcia innych przewodniczek po snach, razem z którymi będziesz odkrywać senne motywy i sens snów.

opinie kursantek

Co dają sesje indywidualne pracy ze snami?

Przez  ostatnie 10 lat pracowałam z wieloma osobami indywidualnie nad ich snami. Podczas niezliczonych sesji czułyśmy, rozwijałyśmy i dośniewałyśmy sny. Oto kilka opini osób, z którymi pracowałam indywidualnie.

Do Szkoły Śnienia przyniosłam jeden, ważny sen o dwóch kobiecych postaciach. Pracowałam z nim przez 3 miesiące. Podczas sesji poprowadziłaś mnie do połączenia tych dwóch postaci, postaw, jakości. Do odzyskania pełni, integralności w tym połączeniu. Dzięki temu udało mi się uzyskać klarowność, w jaką stronę mam iść ze swoją ścieżką zawodową, ale też kroczę tą ścieżką w zupełnie nowy sposób – bez lęku, napięcia, za to z lekkością i przyjemnością dzielenia się sobą. Dzięki transformoacji snu twoją metodą  zmieniły się moje bliskie relacje – zaczęłam być w nich obecna taka, jaka jestem, jednocześnie dbając o swoje granice i swoje delikatne części.

Małgosia Michaluk

www.kobietawzmianie.pl

Natalia jest Nauczycielką i Przewodniczką po krainie moich snów, wspiera mnie na drodze do mojej duchowości. Od ponad dwóch lat regularnie pracujemy razem. Uczę się czuć, nabieram zaufania do siebie. Ściągam maski i porzucam życie w iluzji. Zaczynam czuć swoją wartość.  Wrażliwość, zrozumienie i delikatność Natalii, dają poczucie bezpieczeństwa i sprawiają, że mogę się otworzyć. Wiem, że mogę ufać jej przenikliwości i doświadczeniu.

Alicja

Jako temat indywidualnych sesji z Natalią w Szkole Śnienia wybrałam powracające sny o byłych partnerach. Nie rozumiałam, dlaczego je śnię – przecież te relacje były domknięte, dokładnie „przerobione” w procesie psychoterapii. Dopiero po zebraniu i przyjrzeniu się im nie pojedynczo, a w całych seriach zaczęłam rozumieć, że nie chodzi o moich ex per se; reprezentowali oni raczej wzory relacyjne, wciąż aktywne w mojej bieżącej relacji romantycznej. Praca z seriami snów pozwoliła mi zidentyfikować te wzory i przetransformować je na jawie czyniąc mój związek bardziej harmonijnym i satysfakcjonującym.

Lena

wybierz najlepszą OPCJĘ dla siebie
pierwszy krok, otwarty dla wszystkich

Warsztat Ożywianie Snów

4-dniowy warsztat w Teresinie pod Warszawą (40min. kolejką podmiejską).

zakwaterowanie i wyżywienie: około 800zł + opłata za warsztat;

opłata za warsztat: 1300zł (po 26 stycznia 1600)

na raty: 435zł miesięcznie! (po 26 stycznia 533)

Zbieram zapisy, a kiedy zbierze się grupa, uruchomię wpłatę zaliczki.

wyjazdy w ramach treningu

wyjazd 1 i 2

2 wyjazdowe treningi, 2x 1800zł

+ zakwaterowanie płatne osobno,

online 4 spotkania + panel kursowy: 1000zł

Limit miejsc w treningu

2 raty po 2300

lub raty miesieczne: 6x 767 zł miesięcznie!

+ opłata za zakwaterowanie i wyżywienie;

Już nigdy nie będzie tak tanio!

Następne zapisy być może za rok.

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: natalia@szkolasnienia.pl

Dla kogo jest ten trening?

Trening przeznaczony jest dla osób, które chcą pracować ze snami innych i ukończyły Szkołę Śnienia. Wspaniałym wsparciem będzie, jeśli prowadzisz Krąg Snów bądź bierzesz udział w regularnych spotkaniach kręgu snów.

Kiedy odbędzie się zjazd listopadowy?

Termin zjazdu listopadoweo ustalimy wspólnie po rozpoczęciu kursu

Czy mogę rozłożyć płatność na raty?

Tak, jeśli jesteś zainteresowana tą opcją, napisz do mnie.