WARSZTAT ONLINE

Odczytaj ważny sen i skorzystaj z niego na jawie!

obejrzyj nagranie

Naucz się jak odczytywać sny! Zapisz się na warsztat i pozwól, że poprowadzę Cię krok po kroku do spełnionego snu!

.

Chcesz zacząć korzystać ze swoich snów?

Słyszałaś, że praca ze snami może dawać niesamowite efekty, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

Tęsknisz za beztroską, luzem i zabawą?

Chciałabyś poznać prosty sposób, dzięki któremu sens snu sam się przed Tobą odsłoni?

Czy miałaś kiedyś mocny sen? Taki, z którego obudziłaś się ze śmiechem albo płaczem? Który nurtuje i ciekawi: o co chodziło? Taki, którego się nie zapomina?
Jeśli tak, to mam propozycję właśnie dla ciebie!

Dla wszystkich śniących, które chcą zacząć ROZUMIEĆ SWOJE SNY, a nie tylko tonąć w morzu sprzecznych interpretacji przygotowałam ten warsztat!

Zdradzam Ci na nim 2 podstawowe sekrety snów, dzięki którym (prawie) każdy sen stanie przed Tobą otworem!

Na warsztacie wchodzimy głębiej w proces rozumienia snu. Prowadzę Cię przez 3 proste kroki do zrozumienia Przekazu snu.

Opowiadam też o Szkole Śnienia – autorskim, trzymiesięcznym programie, który od stycznia będzie miał swoją 4 edycję. O mojej metodzie pracy – jak ją stworzyłam i co dała śniącym ludziom.

OPINIE

Nie tylko ja uważam, że warto 🙂

“To była świetna zabawa.”

“Warsztatów się bałam, ale okazały się zaskakująco wspierające. Rysowanie było świetną zabawą. Tak samo ożywianie snu, było niesamowite”

Magda o Szkole Śnienia

“Fantastyczna wiedza i atmosfera.”

“Wcześniej prosiłam Stwórcę aby nie pamiętać snów, abym miała spokojną noc bez snów. Dziś czekam na każdy kolejny sen.. “

Kalina o efektach pracy z Natalią

“Dzięki pracy z Tobą ruszyłam z miejsca.”

“Mapy Snów wniosły extra wartość do interpretacji snu. Rysuję sobie ważne sny i dzięki mapom widzę nie tylko ten jeden sen, ale to jakie mam wzory i co się u mnie zmienia”

Agnieszka o mapach snów

“Jestem zachwycona i chcę więcej!”

“Zobaczyłam, dlaczego sen nie jest stratą czasu i jak może nakarmić. Okazało się, że to najbardziej twórczy czas w ciągu doby!”

Anna o pracy ze snami

Cześć, jestem Natalia!

Pracuję ze śniącymi ludźmi, którzy czują, że sny coś waznego im mówią, ale nie zawsze potrafią złożyć razem kawałki tej układanki.

Dlatego właśnie otworzyłam Szkołę Śnienia i stworzyłam różne techniki pracy ze snami. Dzięki nim przekaz snów staje się jasny i zrozumiały, a co więcej – można skorzystać z niego na jawie!

Kocham sny i zgłębiam je od lat. One wspierają mnie i prowadzą na jawie. Odkryłam klucz do ich zrozumienia. Wiem, jak je rozwijać i dopełniać. Dzięki temu zyskałam wielkie oparcie w sobie, narzędzie poznania. Wyśniłam sobie pracę, miłość i życie nad oceanem.

Tego samego pragnę dla Ciebie i dlatego zapraszam Cię na warsztat, na którym podzielę się Kartami Snów.