Zapisałaś się na webinar!

RZEKA SNÓW – MOC WSPÓLNEGO ŚNIENIA

widzimy się 18 maja o 19:30

Jako potwierdzenie zapisu dostaniesz maila z linkiem do spotkania. Jeśli nie widzisz go, sprawdź folder spam, może tam się ukrył!

Do zobaczenia w rzece snów!

 

A jeśli chcesz praktykować wspólne śnienie zapraszamy cię na Zlot Śniących!

Absolutnie wyjątkowe spotkanie w rzece snów!

Nad Rzeką Liwiec spotka się społeczność śniących ludzi, by celebrować nasz dar śnienia!

Jeśli tęsknisz za swoją duchową rodziną, za tymi, które śnią i rodzą wizje do świata, za tymi, którzy wsłuchują się w sny roślin i zwierząt – oto jesteśmy!

Czy chcesz śnić i wspólnie aktywować WZORY POŁĄCZENIA?

ZLOT ŚNIĄCYCH 2023

28-30 lipca 2023

SPOTKANIE SPOŁECZNOŚCI – CEREMONIA SIECI SNÓW – AKTYWOWANIE NOWYCH WZORÓW

Zwołujemy śniących ludzi – by spotkać się na żywo i świętować nasze śnienie!

Co będzie się działo?

Spotka się nasza śniąca społeczność! Dwa dni nad rzeką śnienia – w komfortowym dla ciała ośrodku nad rzeką Liwiec, z łatwym dojazdem z Warszawy.

Zaczynamy w piątek wieczorem ceremonią przywołania snów. Wejdziemy do rzeki i zaprosimy sny!

W sobotę od rana do kilku małych kręgów snów zaproszą nasze Prowadzące kręgi. A popołudnie/wieczór to aktywowanie jakości ze snów – dźwiękiem, ruchem, tańcem. Poprowadzi je Natalia, przewodniczka śniących.

W niedzielę staniemy się żywą siecią snów – żywym nowym wzorem! Aktywujemy go dla Wszystkich! Bowiem śnienie to przede wszystkim twórcza aktywność. To tworzenie nowych wzorów, które mogą się urzeczywistnić tworząc dobrą, bezpieczną przyszłość dla ludzi i wszystkich żywych istot.

Będzie także dużo czasu na wspólne ucztowanie, zanurzanie w rzece oraz indywidualne spotkania i rozmowy ze śniącymi osoby, które znasz do tej pory z internetu.

 

Czy chcesz spotkać swoje śniące plemię?

Od 2018 roku w moich snach powraca wielki Krąg Snów. Siedzi w nim kilkaset osób. Zaczynam go prowadzić i orientuję się, że sny trzeba opowiadać symultanicznie; że Ci, którzy siedzą blisko i słyszą się nawzajem, niech dzielą się snami.

Teraz przyszedł czas, by spotkać się w tym wielkim kręgu, by aktywować nowe wzory i jakości z naszych snów.

Przyjedź i (s)twórz razem z nami Żywą Sieć Snów!

Czy tęsknisz za równowagą?

Czy, choć od dawna pracujesz nad sobą, uzdrawiasz i leczysz, ciągle ciągną za Tobą stare nawyki i reakcje? Wpadasz w stare pułapki presji wobec siebie, wysokich wymagań? Czy czujesz się osamotniona?

Jeśli tak, to śnienie nowych wzorów jest właśnie dla Ciebie!

Spotkamy się nad rzeką Liwiec, magiczną rzeką płynąca wartko przez Mazowsze, w plemieniu śniących ludzi. Będziemy razem śnić nowe, bezpieczne, wspierające wzory: miłości, pracy, relacji ze sobą i ze światem! Takie, które nie grają w albo-albo, nie wzmacniają wewnętrznych konfliktów, nie ranią.

Wzory, które łączą! Łączą i równoważą!

To może być punkt zwrotny Twojego życia! 

Jak się zapisać?

Aby się zapisać, kup udział w Zlocie (opłata organizacyjna 500zł) w sklepie Szkoły śnienia, natomiast kwotę za noclegi i wegańskie posiłki w Oddechowie wpłać oddzielnie na konto ośrodka, które dostaniesz po zapisie. Opłatę za noclegi możesz podzielić na raty – teraz zaliczkę 200zł, a do końca czerwca resztę kwoty, czyli 400zł.

Czy w razie spraw losowych będzie można zrezygnować z udziału?

Opłata jest bezzwrotna, ale w razie czego możesz przekazać ją innej osobie, która  wskoczy na Twoje miejsce.

krąg snów

Ile będzie kosztował udział w Zlocie?

Opłata za pobyt – dwie doby z pysznym wegetariańskim wyżywieniem, noclegi w pokojach dwuosobowych, w klimatycznych domkach nad rzeką Liwiec – 600zł.

+ Opłata za organizację i prowadzenie Zlotu – 500zł

Termin wpłaty opłaty organizacyjnej to 23 czerwca 2023.

Śniące, które nas poprowadzą!

Natalia Miłuńska  

Śniąca, która wyśniła Zlot!

Poprowadzę Zlot, ceremonie a w szczególności zupełną nowość – Żywą Sieć Snów.

W snach od dwóch lat powracają do mnie tygrysy, więc duża szansa, że wniosę ich energię w nasze spotkanie!

Olga Szkolnicka

Prowadzę kręgi snów w Opolu i czasem dam się zaprosić gdzieś wyjazdowo. Często śni mi się wielka fala i mosty. W kręgach snów najbardziej lubię moment odkrywania połączenia i synchroniczności między snem a jawą.

Na Zlocie poprowadzę Krąg Snów i będę zajmować się sprawami olganizacyjnymi.

Małgorzata Michaluk – Kobieta w Zmianie

Śnię połączenie, ocean i wędrówki pomiędzy światami. Uwielbiam zanurzać się w śnieniu, ożywiać sny, i czuć je całą sobą. Śnienie rozumiem jako twórczy proces, który wspiera nas w przemijaniu starego i tworzeniu nowego na jawie.

Prowadzę kręgi snów on-line i na żywo. Na zlocie poprowadzę krąg snów. 🦇🦇🦇 

Marta Tyszko 

Sny są istotną częścią mojego życia prywatnego i zawodowego. Śnię ogień, złoto i twórczą moc macicy. Co wyśnię, urzeczywistniam na jawie. Wspieram innych w odkrywaniu języka ich snów.

Na Zlocie poprowadzę Krąg Snów.

Agnieszka Mocarska

Prowadzę kręgi snów na żywo w Warszawie nad Wisłą. Po wymiarze śnienia prowadzą mnie motyle. Wnoszą lekkość w potężne transformacje.

Lubię lekkość i przyjemność. Śnię odpowiedzi i rozwiązania. Na zlocie poprowadzę krąg snów. Będę też naczelną fotografką Zlotu Śniących.

Ewelina Maria Gawenda

Jestem Śniącą od kiedy tylko pamiętam, a także psycholożką i psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologii Analitycznej. W Białymstoku prowadzę Gabinet Psychoterapii i Pracy ze Snami „Siedem Źródeł”. 

W swoich snach spotykam przewodników, tych zwierzęcych jak i ludzkich, doświadczam uzdrowienia, otrzymuję jasne przekazy. Śnię również sny codzienne i psychologiczne. Uwielbiam rozwijać i pogłębiać śny w wyobraźni, gdzie w stanie głębokiego relaksu doprowadzam do końca pourywane wątki, poszukuję odpowiedzi na zadane pytania, eksploruję…

 Na Zlocie poprowadzę Krąg Snów.

 

Ania Bolewska

Od jesieni 2020 roku uczę się sztuki śnienia od Natalii Miłuńskiej. Prowadzę kręgi snów w Warszawie – to wydarzenia zarówno pojedyncze, jak i cykle spotkań.

Sny to dla mnie bardzo ważna sfera połączeń i przekazów, które wspierają mnie w życiu. To tajemnica, której nie chcę i nie umiem wyjaśnić, a równocześnie mam okazję ją poczuć na głębokim poziomie. Doświadczyć jej, gdy racjonalny umysł śpi.

Ciekawi mnie integrowanie snów w ciele, przyzywanie i transformowanie ich na jawie np. w trakcie medytacji. Często ponownie spotykam się z postaciami i emocjami ze snów, aby odnajdywać z nimi połączenia w tkance rzeczywistości.

Fascynuje mnie symbolika śnienia, jego nieoczywiste poczucie humoru, język i logika. Ruch, który zataczają sny. Mądrość, którą wnoszą. Rozmowy, które ze sobą prowadzą w kręgu.

Za każdym razem budzą moją dziecięcą ciekawość. Radość sprawia mi poznawanie innych śniących, wspieranie w śnieniu i zachęcanie do rozwijania swoich wizji.

Liczba miejsc ograniczona! Zapisz się teraz!

Pierwszeństwo mają absolwentki i absolwenci Szkoły Śnienia oraz aktywni uczestnicy grupy Krąg Snów.

Plan Zlotu

#ZlotŚniących2023

28 lipca 16:00 - 30 lipca 16:00

Piątek 28 lipca

16:00 – 17:00 zakwaterowanie

18:00 kolacja

19:30-21:00 ceremonia przywoływania snów (nad rzeką)

Sobota 29 lipca

9:00 śniadanie

10:00 -13:00 kręgi snów (kilka kręgów odbędzie się jednocześnie)

14:00 obiad

17:00 – 19:00 ożywianie snów – spotkanie wspólne

19:00 kolacja

21:00 ogień i tańczenie snów przy ogniu

Niedziela 30 lipca

9:00 śniadanie

10:30 – 14:00 Żywa Sieć Snów

14:00 obiad

15:00-16:00 zakończenie Zlotu

 

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: szkola@szkolasnienia.pl

Dlaczego pobieracie zaliczkę?

Zaliczka jest na pokrycie kosztów rezerwacji ośrodka, w którym odbędzie się Zlot. 

Czy zaliczka za Zlot podlega zwrotom?

Zaliczka na Zlot 200zł jest bezzwrotna, ale będziesz mogła przekazać ją innej osobie, która wejdzie na Twoje miejsce.

Czy można przyjechać na pół Zlotu?

Tak, ale opłacasz pełen pobyt. Nie ma możliwości rezerwacji i wpłaty 50% kwoty. Organizacja Zlotu to dużo pracy – nie mamy sił i zasobów by robić specjalne listy z indywidualnymi rezerwacjami. 

Czy mogę się włączyć w organizację Zlotu?

Tak, jeśli chcesz być wolontariuszką na zlocie, daj znać na adres szkola@szkolasnienia.pl

Żyję w obfitości. Czy mogę wesprzeć Śniącą w potrzebie?

Tak, jeśli chcesz weprzeć osobę, która nie ma środków na zlot, możesz wpłacić część lub całość kwoty za drugą osobę! Niech żyje siostrzeństwo!

Czy mogę przyjechać z dziećmi?

Na zlot zapraszamy tylko dzieci “przy piersi”, czyli niemowlaki. Być może w kolejnych latach stworzymy aktywności i zaprosimy starsze śniace dzieci, ale pierwszym razem to dla nas za dużo.

Chcemy jednak zadbać o mamy karmiące, tak, aby nie czuły się wykluczone z życia społecznego. Mam też spore doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, na których pojawiały się kobiety z malutkimi dziećmi. I wiem, że dziecko w chuście pozawala mamie uczestniczyć w kręgu. Dla starszych dzieci potrzebna jest zorganizowana opieka, by mamy miały przestrzeń na uczestnictwo.