DZIĘKUJĘ ZA ZAPIS!

Oto nagranie warsztatu:

Odczytaj ważny sen i skorzystaj z niego na jawie.

 A teraz mam jeszcze dla Ciebie coś miłego 🙂 Chcę Ci zaproponować prezent, a dokładnie 35zł zniżki na Mapy Snów – książkę/workbook + nagranie webinaru o tym, jak zapisać sen w postaci Mapy.

Do 7 stycznia możesz je kupić w wyjątkowej cenie.

Twój kod rabatowy to: 3UQ42H3C

Skorzystaj z niego składając zamówienie.

PS. Po tym czasie nadal będziesz mogła je kupić, ale już w regularnej cenie.

KSIĄŻKA I WORKBOOK W JEDNYM

Mapy Snów

Przewodnik po snach, który pomoże Ci je zrozumieć!

Wyjątkowy, autorski podręcznik, zeszyt ćwiczeń i osobisty dziennik na sny w jednym! Mapy Snów – jaki świat śnisz? Natalii Miłuńskiej ze wspaniałymi ilustracjami Julii Gmosińskiej z Luna i Las.

Ten workbook to klucz do snów! Sama chciałabym taki dostać, gdy w wieku 17 lat zaczęłam niezwykle intensywnie śnić.

Wpadłam wtedy do świata snów jak Alicja do króliczej nory i nie mogłam pozbyć się frustracji, że „gdybym tylko wiedziała, jak je czytać”, sny pokazałyby mi kierunek w życiu. I o wiele więcej!

Budzisz się rano przepełniona obrazami. Sny wylewają się do Twojej jawy, zabarwiają emocjami dzień. Czasem łatwo je zapamiętać, czasem ulatują, gdy tylko otworzysz powieki. Dziwne, zastanawiające obrazy. Paradoksalne, mocne, kolorowe. Jakbyś prowadziła równoległe nocne, drugie życie. Co jakiś czas myślisz sobie, że warto by było regularnie je zapisywać i dowiedzieć się o snach czegoś więcej. 

Szukasz w sieci, a tu wyskakują same psychoanalityczne terminy albo sztampowe interpretacje. Otwierasz w księgarni sennik, a tu bzdura za bzdurą. „Ząb we śnie widzieć, goście niezapowiedziani.” Skąd oni to biorą? – myślisz.  – A może jednak sny nie mają żadnego sensu? Może to przypadkowe zlepki obrazów? A może to praca dla psychoanalityków? Co jednak zrobić z tym snem, w którym wyśniłaś precyzyjnie to, co wydarzyło się 3 miesiące później? Co zrobić z tymi przerażającymi, po których serce wali jak młotem? A te piękne i niezwykłe? Żal je tak porzucić!

By nie tracić tego, co mogą dać Ci sny, przygotowałam Mapy Snów!

Dam ci mocne podstawy; uporządkuję to, co wiesz; rozprawię się z kilkoma błędami, które sprawiają, że nie rozumiemy snów. Pokażę 5 sposobów, dzięki którym możemy rozumieć sny.

Workbook to przede wszystkim zaproszenie do praktyki — zapisywania i odkrywania Twoich snów. Ćwiczenia i medytacje pomogą Ci zrozumieć emocje w snach, zaobserwować różne rodzaje snów i zgłębić Twój osobisty słownik obrazów sennych. Pomogę Ci odkryć, jaki świat śnisz!

 

Dlaczego Mapy Snów?

Każdy z nas śni unikalny, wyjątkowy świat. Jaki świat TY śnisz?

W woorkbooku podzielę się z Tobą prostym i sprawdzonym sposobem zapisywania/rysowania ważnych snów w postaci mapy. Kupując workbook, dostaniesz też nagranie warsztatu, na którym uczę, jak rysować i korzystać z map snów!

Dzięki pracy z Mapami Snów zaczniesz widzieć swoje sny z lotu ptaka – odkryjesz jaki świat śnisz i dzięki temu zyskasz głęboką wiedzę o sobie.

 

„Dziękuję Natalio za te mapy snów, fajnie się dzięki nim pracuje samemu ze swoimi snami, to naprawdę dobra zabawa. Pozwalają mi zobaczyć z innej perspektywy sen, tak jakbym miała wgląd w jego scenariusz, ogarnąć całą  przestrzeń snu. Pomagają w interpretacji snu. Dzięki nim szukanie połączeń i znaczenia, szerszego kontekstu jest łatwiejsze i ciekawsze, tym bardziej że moje sny nie chcą być inne: śnię sobie dla siebie swoją drogę życia. ”

Joanna

Co znajdziesz w Mapach Snów?

Zaproszenie do przygody! Mapy zostały zaprojektowane jako doświadczenie. Oznacza to, że ćwiczenia, które będziesz wykonywać,  poprowadzą cię do celu, jakim jest samopoznanie przez sny. Odkryjesz, jaki świat śnisz i kim jest w tym świecie Twoje śniące ja.

Poznasz podstawowe błędy, które blokują rozumienie snów

Egotyczne założenie

To najpowszechniejszy z błędów w świecie białych ludzi. Traktujesz wszystkie sny jako historie o sobie, a każdą postać ze snu uważasz za swoją wewnętrzną postać. Przez to nie umiesz odróżnić snów psychologicznych od poznawczych czy profetycznych.

 

Interpretowanie "z głowy"

Nie wiesz, że masz własny słownik symboli obrazów sennych. Zamiast go poznać, wymyślasz interpretacje „z głowy”, szukasz uniwersalnego sensu – takiego samego dla każdego. I przez to coraz mniej rozumiesz sny.

Nie znasz rodzajów snów

Nie znasz rodzajów snów, nie umiesz rozróżnić i korzystać ze snów psychologicznych – tych, które pokazują ci twoje osobiste wzory zachowań i emocje. Tracisz przez to niezastąpione źródło informacji o sobie.

Niezwykły bonus!

Piękne ilustracje

Akwarele Julii Gmosińskiej otworzą Cię na piękno i ośmielą do rysowania i malowania Twoich sennych doświadczeń.

Zaproszę Cię do rysowania, czucia, wizualizacji!

Sny psychologiczne

W obszernym rozdziale o snach psychologicznych pokażę Ci, jak je rozpoznawać i jak z nich korzystać, by poznać i transformować Twoje nawykowe reakcje, przekonania i wzory zachowań i emocji.

Ćwiczenia do pisania i rysowania

Poznasz skuteczne i przyjemne techniki takie jak mapa skojarzeń i mapa snu oraz ćwiczenia: emocje we śnie, Twój słownik symboli, mapa ważnych snów i wiele więcej!

Rodzaje snów i poziomy odczytania

Pokażę ci, że sen może mieć więcej niż 1 poziom odczytania – ze mną się w tym nie pogubisz!

Medytacje do pobrania

Medytacje, które możesz pobrać używając kodu QR.

Są to: 1. Rozpuszczanie dnia – medytacja pod prysznicem. 2. Drzwi do śnienia. 3. Rysowanie energii snu.

Intymny dziennik

Intymny dziennik do zapisywania snów. Możesz w nim pisać, rysować, szkicować!

Rzuć okiem na spis treści!

Który wariant wybierasz?

Możesz wybrać Mapy Snów i wtedy otrzymasz pocztą/kurierem fizyczną książkę “Mapy Snów” oraz nagranie warsztatu “Jak rysować mapę snu”. Możesz też zainwestować w pakiet książek “Mapy Snów” + “Śnienie jako praktyka duchowa”, a wtedy poza Mapami i nagraniem kupisz też ksiązkę mojej nauczycielki  śnienia, Connie Kaplan.

MAPY SNÓW

pakiet “Mapy Snów” 

Otrzymujesz:

Książkę “Mapy Snów”

Nagranie webinaru “Jak rysować mapy snów”

MAPY SNÓW + ŚNIENIE

pakiet “Mapy Snów” + “Śnienie jako praktyka duchowa”, 

Otrzymujesz:

Książkę “Mapy Snów”

Książkę “Śnienie jako praktyka duchowa”

Nagranie webinaru “jak rysować mapy snów”

 

Zajrzyj do Map Snów!

Zobacz, jak wyglądają Mapy snów w środku. Julia przygotowała piękne, akwarelowe ilustracje. Strony do notowania są w stylu bullet journal – na tych kropkach naprawdę wygodnie się notuje! Strony do rysowania są gładkie. Znajdziesz też specjalnie przygotowane strony do zapisywania snów, z przejrzystym układem głównych symboli i klarownym podsumowaniem. Chwyć ulubione pióro, cienkopisy i kredki i oddaj się przyjemności!

prowadzi mnie latający wieloryb

Hej, jestem Natalia Miłuńska ze Szkoły Śnienia.

Jestem przewodniczką po wymiarze snów. Pracowałam z wieloma śniącymi ludźmi, wysłuchałam i pomogłam odkryć sensy 2000 snów. Sny prowadzą mnie przez życie. Świadomie zgłębiam ich język, strukturę i rodzaje od czasu, kiedy w wieku lat 17 miałam intensywny i frapujący cykl snów o wodzie. Prowadzić Kręgi Snów uczyłam się od Connie Kapłan, autorki książki “Śnienie jako praktyka duchowa”. W 2020 roku założyłam Szkołę Śnienia, by dzielić się odkryciami z 25 lat pracy ze snami. W moich kursach wzięło udział ponad 150 śniacych osób.

Copyright Natalia Miłuńska – All Rights Reserved

Grafiki: Julia Gmosińska – Luna i Las;

Kontakt

napisz do mnie na: natalia@szkolasnienia.pl