Medytacja Księżycowa

Nadchodzi pełnia księżyca! Z tej okazji zapraszam Cię na wspólne celebrowanie pełni, zrobimy na live’ie medytację księżycową i nakarmimy światłem księżyca nasze senne intencje. Pełnia jest w znaku Bliźniąt, a zatem komunikacji, radości z odkrywania, rozmowy. W poniedziałek 30 listopada możesz podzielić się swoim snem w specjalnym poście na grupie, a ja omówię go na live’ie wieczorem o 19:00.

 

Na live’y z akcji #WyśnionyPoniedziałek zapraszam Cię do Kręgu Snów na FB. Jeśli chcesz otrzymać  nagranie audio medytacji przygotowującej do snu, którą prowadzę na koniec spotkania, zapisz się na listę zainteresowanych.

Na czym polega akcja #WyśnionyPoniedziałek?

W całym tym mocnym i wymagającym roku 2020, jak nigdy potrzebujemy oparcia w sobie i wsparcia, inspiracji, siły. Skąd ją czerpać jak nie ze śnienia? Wiem, że do snów wielu z nas przenosi się atmosfera jawy, często ciężka i stresująca. Dlatego postanowiłam zaprosić was na cykl spotkań, na których wspólnie przyjrzymy się temu, co możemy zrobić, by sny były mniej reaktywne, a bardziej karmiące i prowadzące nas w codzienności. W skrócie: jak wyśnić sobie dobry tydzień?

Akcję nazwałam Wyśniony Poniedziałek, bo często to właśnie poniedziałek jest tym najtrudniejszym dniem tygodnia, w którym musimy zmierzyć się z ciężarem pracy i obowiązków. I robi nam się depresyjnie, szczególnie w listopadzie. A temu chcemy przeciwdziałać! Dlatego właśnie każdej niedzieli spotykamy się by razem spróbować wyśnić sobie dobry tydzień. W poniedziałek zbieramy te sny razem a ja omawiam Wasze sny!

 

Natalia Miłuńska

Plan akcji #WyśnionyPoniedziałek

Trwanie: 6 poniedziałków od 8 listopada do 7 grudnia.

Niedziela godzina 19:00 Live i medytacja w Kręgu Snów na FB. Na każdym live’ie dzielę się kolejnym ważnym krokiem/ wiedzą, która pozwala śnić dobrą przyszłość. Spotkanie kończymy medytacją zapraszania dobrych snów. 

Poniedziałek rano – możesz wpisać swój sen po medytacji, wieczorem krótki live, na którym omawiam zgłoszone tego dnia sny. Live’y możesz obejrzeć w grupie Krąg Snów do końca trwania akcji.

 

 Odbyły się do tej pory-obejrzyj do 20 grudnia 2020.

Niedziela 8 listopada:  1 Live rozpoczynający akcję Wyśniony Poniedziałek. Omawiam w nim 3 kroki, dzięki którym możemy zacząć śnić dobry tydzień. Są to: oczyszczenie ze spraw dnia, wzmocnienie swojego centrum, z którego płyną intencje i poszerzenie wewnętrznej przestrzeni. Na koniec live’a – medytacja przygotowująca do snu.

#WyśnionyPoniedziałek1 – 9 listopada omawiam Wasze sny.

Niedziela 15 listopada:  2 Live na którym zastanawiamy się, jak nie bać się tego, co wybraliśmy w snach. Co zrobić z lękiem przed własną mocą która pojawia się w snach pod postacią pająków, wielkich fal czy też skrzydlatych mężczyzn. Na koniec live’a – medytacja przygotowująca do snu.

#WyśnionyPoniedziałek 2 – 16 listopada omawiam Wasze sny.

Niedziela 15 listopada:  3 Live na którym zastanawiamy się, czym różni się śnienie z intencją od programowania snów. Mówię o doświadczaniu siebie, czuciu własnych pragnień i prawdzie w snach o tym, w jakim miejscu podróży jesteś. Na koniec live’a – medytacja przygotowująca do snu.

#WyśnionyPoniedziałek 3 – 23 listopada omawiam Wasze sny.

Na live’y z akcji #WyśnionyPoniedziałek zapraszam Cię do Kręgu Snów na FB. Jeśli chcesz otrzymać  nagranie audio medytacji przygotowującej do snu, którą prowadzę na koniec spotkania, zapisz się na listę zainteresowanych.